Ben jij die HR Business Partner die met gemak schakelt tussen strategisch/tactisch denken, operationele ondersteuning én het deelnemen aan projecten? Dan ben jij misschien wel de nieuwe aanwinst voor ons team!
Wat zijn jouw verantwoordelijkheden?
Als HR Business Partner ben je een belangrijke partner voor de business in het behalen van de jaarlijkse doelen. SGS is een beursgenoteerde organisatie die voortdurend in beweging is. Met oog op de jaarlijkse doelstellingen ben je verantwoordelijk voor de koppeling tussen de bedrijfsdoelstelling en het menselijk kapitaal in de organisatie.
Geen dag is bij ons hetzelfde!
Je houdt je bezig met een mix van operationele, tactische en strategische werkzaamheden voor o.a. ons onderdeel SGS Search. Je krijgt veel ruimte om de rol in te vullen en werkt nauw samen met een recruiter. Samen vormen jullie het HR team op locatie van SGS Search in Heeswijk.
Daarnaast maak je onderdeel uit van een groot HR team dat verspreid is over Nederland. Je komt in een team van 34 mensen, waarin iedereen zijn eigen expertise heeft: HR Business Partners, Personeel- en salarisadministratie, Systeem- en databeheer, Recruitment, Learning en Development, Verzuim, Re-integratie & Arbo en wagenparkbeheer. Iedere HR Business Partner is verantwoordelijk voor 1 of meerdere bedrijfsonderdelen. Het grootste gedeelte van ons HR team zit in Spijkenisse – hoofdlocatie van SGS Nederland.Je gaat meewerken aan een breed scala van HR-projecten. We hebben een nieuw HR systeem (Workday) geÏmplementeerd en zijn actief met ons jaarlijks medewerkerstevredenheidsonderzoek. Maar er staan nog meerdere projecten op de planning waar jij een bijdrage aan mag leveren.
Je legt in deze functie verantwoording af aan de Head of HR Netherlands, Maartje Faassen.